قوانین عمومی دومین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا

قوانین عمومی

دومین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا

 

دانش آموزان عزیز و مسئولین پژوهش گرامی

ضمن عرض سلام، انشالله که سلامت و در آرامش باشید

همان طور که مستحضرید دومین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا به صورت مجازی در تاریخ 6 الی 9 آبان ماه 1399 برگزار خواهد شد، در همین راستا نکات زیر جهت برگزاری مجازی  هر چه بهتر جشنواره حضورتان ارائه می گردد:

  • کلیه گروه های دانش آموزی پروژه های خود را به صورت متمرکز در بستر ال ام اس جشنواره و پلتفرم کلاس آنلاین به داوران ارائه خواهند داد.

 

  • برنامه زمان بندی دقیق هر گروه، به تفکیک محور و رشته در تاریخ 3 آبان به اطلاع کلیه شرکت کنندگان خواهد رسید.

 

  • زمان کلی داوری هر پروژه 30 دقیقه است که از این مدت 20 دقیقه دانش آموزان فرصت ارائه خواهند داشت و 10 دقیقه به داوران اختصاص می یابد. بهتر است کل اعضای گروه در یک مکان برای ارائه مستقر باشند.

 

  • گروه های دانش آموزی که امکانات زیرساختی لازم را برای داوری آنلاین ندارند می بایست تا قبل از 1 آبان ماه به دبیرخانه اطلاع دهند و روش داوری آفلاین را انتخاب نمایند. ( داوری در این روش بر اساس فیلم و مستندات ارسالی انجام خواهد شد.)

 

  • لطفا جهت داوری بهتر پروژه، مستندات آن را در قالب فایل فشرده ( مقاله، پاورپوینت، پوستر، تابلو نمایش و … ) به ایمیل دبیرخانه جشنواره f.sinaproject@gmail.com ارسال نمایید.

 

  • با توجه به مجازی بودن جشنواره، امکان برگزاری برخی از گرایش های محور مسابقات وجود ندارد، دانش آموزان می توانند سازه و محصولات مسابقه ای خود را اعم از ماشین کمیکار، گلایدر، راکت آبی، هاورکرافت، روبات، سازه ماکارونی، سازه نجات تخم مرغ، سازه خورشیدی و … را در قالب یک پروژه و دستاورد علمی همچون سایر بخش ها به صورت غیرحضوری ارائه نمایند، در این روش فرایند طراحی و ساخت محصول ارزیابی خواهد شد.

 

  • محور سخنرانی علمی به صورت انفرادی است و هر دانش آموزی می بایست محتوای مورد نظر خود را طی 7 تا 10 دقیقه ارائه نماید.

 

 

  • لطفا قوانین و آیین نامه جزیی هر محور و گرایش مطالعه گردد.

 

محور غرفه های نمایشگاهی

محور سمینارهای پژوهشی

محور مسابقات علمی

محور محتوای دیجیتال

محور سخنرانی علمی

 

جهت هر گونه سوال و پشتیبانی با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

موفق و پیروز باشید