ششمین جشـنــواره پروژه‌های دانش‌آموزی

امروز تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۴۹

قوانین عمومی دومین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا

قوانین عمومی دومین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا

قوانین عمومی

دومین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا

 

دانش آموزان عزیز و مسئولین پژوهش گرامی

ضمن عرض سلام، انشالله که سلامت و در آرامش باشید

همان طور که مستحضرید دومین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا به صورت مجازی در تاریخ 6 الی 9 آبان ماه 1399 برگزار خواهد شد، در همین راستا نکات زیر جهت برگزاری مجازی  هر چه بهتر جشنواره حضورتان ارائه می گردد:

  • کلیه گروه های دانش آموزی پروژه های خود را به صورت متمرکز در بستر ال ام اس جشنواره و پلتفرم کلاس آنلاین به داوران ارائه خواهند داد.

 

  • برنامه زمان بندی دقیق هر گروه، به تفکیک محور و رشته در تاریخ 3 آبان به اطلاع کلیه شرکت کنندگان خواهد رسید.

 

  • زمان کلی داوری هر پروژه 30 دقیقه است که از این مدت 20 دقیقه دانش آموزان فرصت ارائه خواهند داشت و 10 دقیقه به داوران اختصاص می یابد. بهتر است کل اعضای گروه در یک مکان برای ارائه مستقر باشند.

 

  • گروه های دانش آموزی که امکانات زیرساختی لازم را برای داوری آنلاین ندارند می بایست تا قبل از 1 آبان ماه به دبیرخانه اطلاع دهند و روش داوری آفلاین را انتخاب نمایند. ( داوری در این روش بر اساس فیلم و مستندات ارسالی انجام خواهد شد.)

 

  • لطفا جهت داوری بهتر پروژه، مستندات آن را در قالب فایل فشرده ( مقاله، پاورپوینت، پوستر، تابلو نمایش و … ) به ایمیل دبیرخانه جشنواره f.sinaproject@gmail.com ارسال نمایید.

 

  • با توجه به مجازی بودن جشنواره، امکان برگزاری برخی از گرایش های محور مسابقات وجود ندارد، دانش آموزان می توانند سازه و محصولات مسابقه ای خود را اعم از ماشین کمیکار، گلایدر، راکت آبی، هاورکرافت، روبات، سازه ماکارونی، سازه نجات تخم مرغ، سازه خورشیدی و … را در قالب یک پروژه و دستاورد علمی همچون سایر بخش ها به صورت غیرحضوری ارائه نمایند، در این روش فرایند طراحی و ساخت محصول ارزیابی خواهد شد.

 

  • محور سخنرانی علمی به صورت انفرادی است و هر دانش آموزی می بایست محتوای مورد نظر خود را طی 7 تا 10 دقیقه ارائه نماید.

 

 

  • لطفا قوانین و آیین نامه جزیی هر محور و گرایش مطالعه گردد.

 

محور غرفه های نمایشگاهی

محور سمینارهای پژوهشی

محور مسابقات علمی

محور محتوای دیجیتال

محور سخنرانی علمی

 

جهت هر گونه سوال و پشتیبانی با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

موفق و پیروز باشید