ششمین جشـنــواره پروژه‌های دانش‌آموزی

امروز تیر ۳, ۱۴۰۳ ۰۵:۵۴

اسامی گروه های برتر پنجمین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان جوان

اسامی گروه های برتر پنجمین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان جوان

 

اسامی گروه های برتر

 

پنجمین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان جوان در راستای ایجاد شادابی و شور و نشاط اجتماعی با هدف گسترش فرهنگ تحقیق و پژوهش و رشد مهارت های علمی و عملی دانش آموزان و همچنین آشنایی ایشان با رشته های دانشگاهی در روز های 20 الی 22 اردیبهشت ماه سال 1402 با حضور بیش از 2500 دانش آموز پژوهشگر و با استعداد از سراسر کشور در قالب بیش از 650 پروژه علمی به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

دانش آموزان به صورت حضوری و  آنلاین، دستاوردها، تحقیقات و پروژه های خود را ارائه کردند و هیات داوران پروژه ها را بررسی و ارزیابی کردند در نهایت تیم ها به شرح ذیل به عنوان پروژه های برتر این دوره از جشنواره معرفی می شوند.

انشالله طی مراسم اختتامیه که روز جمعه مورخ 22 اردیبهشت ماه 1402 در سالن همایش زنده یاد دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی به صورت حضوری برگزار می شود از منتخبین جشنواره و دبیران راهنمایشان  تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

اسامی رتبه های برتر پنجمین جشنواره پروزه های دانش آموزی فرهیختگان جوان به شرح ذیل اعلام می گردد:

 

نام مدرسه گرایش نام دبیر راهنما دانش آموزان
مجموعه پژوهش محور دکتر محمد شفیعی اصفهان ساخت بازی با اسکرچ سرکار خانم دانشور مهرسام مینوتن
واله موناکو(بازی سازی) آقای ارجمند کیارش رشید زاده
هنرستان شهید محمدباقر  صدر خراسان سایت فروشگاهی آقای صلاحی محمد سروش صلاحی  امیر محمد باهوش
دبستان سرواندیشان آفتاب سایه های جادویی ندا سهیلی آزاد رامان هاشمی دانیال موسوی رادین آشورزاده سام جعفری مهراد حیدری
داناشو سخنرانی علمی با موضوع نفوذگر سمیرا کشمیری سپهر محمدی پیراهی
سما ۱ سخنرانی علمی با موضوع پرژکتورها طاهره پور رحیم کسرا شایسته لنگرودی
واله سخنرانی علمی با موضوع دریاچه ارومیه محمد ارجمند آرتین رادمتین
پژوهشسرای جوان زندگی در سیاره نانو مینا زاهد آوا یساری
دبستان سما 1 خودروها خانم پور رحیم علی معصومی  مجد
سما زنجان امنیت علوم غذایی و کمک  نانو بهروز نظری امیررضا مرادخانی
ضحی طراحی ویلای خانوادگی کردان حدید تقی یار پرنیا مداحیان
ایران زمین زنجان حل تصویر معادلات ریاضی   دکتر سیدعمیدالدین موسوی شایان حسنی هشتم
آکادمی تخصصی هوش پیمای اصفهان تخته وایت برد هوشمند مهدی شاکری ماهک میرمقتدایی
آکادمی تخصصی هوش پیمای اصفهان ساخت دیوارهای عایق صدا به کمک گیاه بامبو منصوره فیض بخشیان آروین مشبکی
آکادمی تخصصی هوش پیمای اصفهان صفحات آبگریز با سوسک حمام منصوره فیض بخشیان پارسا بیغمیان
آکادمی تخصصی هوش پیمای اصفهان رابطه اثر انگشت و فشار  خون آرزو شهبار محدثه پولادی
دبیرستان پسرانه سما کرمانشاه راهنمای پرواز کامل با هواپیمای بوینگ مکدانل داگلاس هشتاد با استفاده از شبیه ساز پرواز امجد سالاری عرفان عبدالله پور
سما ۴ مشهد سلول های بنیادی راضیه رزم آرا سارا میرمجتبایی
سما شش مشهد بررسی تاثیر ورزش بر سطح عزت نفس آذر پاشایی ستایش مرتضوی زهرا خالقی
سما کرمان طراحی و تولید سوپر جاذب های زیستی ضد میکروبی بتول تهامی حدیث افضلی
سما کرمان پوکی استخوان در دختران نوجوان وراه پیشگیری از پوکی استخوان  در استان کرمان ناهید نادرنژاد نازنین زهرا غنی زاده
سما یاسوج تهیه نانومکمل های امگا۳ مهرانگیز پیکر سینا احمدی امین رضا جوکار پارسا وزیری رضا اکبریان کوشک محمدطاها تقوی
سما یزد رفع مشکلات یادگیری ریاضی ششم بهناز فیاض نیا محیا علوی زاده زهرا خادم آنیتا بقایی
فرزانگان یک بررسی تشعشعات کیهانی و فعالیت های خورشیدی بر تصادفات فاطمه قیداری
دبیرستان دخترانه جنت تهران بررسی خاصیت آنتی باکتریال عصاره آبی گیاهان سیر و آویشن صبا مهربانی فر سارینا حسن زاده سبلویی شیدا شهر آبادی
دبیرستان فرزانگان سه تهران واکاوی پارامتر های مداری دنباله دار متنائب و غی متناوب سپیده هاشمی داریان سارا عبدی کیمیا کریمی مقدم
مجموعه پژوهش محور دکتر محمد شفیعی اصفهان تشخیص سرطان با هوش مصنوعی آزاده دانشور آراد امین الرعایائی امین الرعایائی عرفان علیزاده
مهرآیین تاثیر انواع نمک برماندگاری پنیر الهام گارسچی مهبد اربابی یزدان مهر شریعت مهدوی پندار خرم فر
دبیرستان  فرزانگان هفت تهران بروز عقلانیت زن در سطوح مختلف مدیریتی خانم فاضلی پریسا یزدان پناه  زهرا کرمی
دبیرستان پسرانه سما چهارتهران بتوالیگرافن بهمن اکبری سینا اکبری
دبیرستان دخترانه جنت تهران بررسی و مقایسه اثر دو نوع موسیقی با فرکانس های مختلف بر میزان رشد گیاه لوبیا چیتی صبا مهربانی فر ملیکا جعفری  فریما سلمان زاده اردبیلی
دبیرستان سما 2 دخترانه دوره دوم اثر درمانی نانو سرم عصاره ی ترکیبی در ریزش مو مدل آلوپسی آندرودنیک c57BL سرکار خانم سید پور پارمین خیامی
دبیرستان سیمای نور تولید پلاستیک زیست تخریب پذیر نرگس احمدآقایی حنانه نجار سیده صهبا سالاری ستایش سفالی
دبیرستان فرزانگان سه تهران شناسایی آفت برگ گیاهان با استفاده از هوش مصنوعی سرکار خانم شاهرودی آرنیکا رباط کریمی پارمیس مریدی ستایش جعفری
دبیرستان فرزانگان سه تهران بررسی و  تطبیق نبرد رستم و افراسیاب و ماناس بر اساس نظریه کهن الگوی جمعی یونگ فرزانه سالمی زهرا آقایی ملیکا مرادی
دبیرستان فرزانگان شش مجموعه ی داستان های کودکان مینا باقرزاده چهره حدیثه ملکی مهگل جلیلوند
دبیرستان فرزانگان هشت تاثیر نانو ذرات جهت افزایش تولید ماده ضد سرطانی تاکسول سرکار خانم خلعت آباد هستی سادات توسلی لیلا قندی دنیا تابش
دبیرستان فرزانگان یک دوره دوم تهران بررسی فعالیت‌های الکتروشیمیایی الکتروکاتالیست های دو فلزی کامپوزیت شده با بستر کربنی در پیل سوختی هیدروژن اکرم پیوند فاطمه  یزدان پاک بییورق  باغرامیان
راهبرد دانش لباس ساختمان بررسی انواع عایق‌ها بر اطلاف انرژی در ساختمان‌ها سرکار خانم محبوبی سهند صادقی آرسام خدادادی سامیار جعفریان رادمهر علی‌مردانی
دبیرستان فرزانگان سه تهران صحت برنامه کمکیار ورزشی سرکار خانم فرجی نگین نظری  ستایش سلطانی
فرزانگان شش دوره اول بررسی تاثیر عصاره قارچ گانودرما در جلوگیری و بهبود عفونت باکتریایی زخم ها لیلا بدیعی فر پرنیان  بیات آرینا فرجی
دبیرستان فرزانگان سه تهران ساخت داربست های نانوالیافی الکترو ریسی شده برای بهبود زخم ساناز مومنی نژاد سیده یاسمن هاشمی مقدم دینا علی محمدی
گروه آموزشی هوشان بررسی میزان پروتئین  در سفیده تخم انواع پرندگان سرکار خانم گارسچی آنیتا حسن‌نژاد  یکتا ارباب رونیکا داوری
مجتمع آموزشی تقوا استفاده از نانو ذرات اکسید آهن و پوسته تخم مرغ در حذف آلاینده¬های زیست محیطی صدف محمدیون باران چیت ساز یانا فتحی پور
مجتمع آموزشی مشکات پرتره احساسات سرکار خانم خلعت آباد مشکات صالحی صبا گلکار فاطمه نصرتی
مدرسه سما 5 کشت هیدروپونیک با القا الکترومغناطیس آرش مهرآفرین
مرکز پرورش استعداد های درخشان دارالفنون ساخت نانو ذره علی بیات امیرعلی  نعمت الهی حسین  عظیمی فربد فلاحی
اندیشکده کاپا کرمان ساخت پانسمان ژلاتینی حاوی روغن گیاه شوید جهت ترمیم زخم زهرا عامری عرفان امیر حیدری
داناشو طراحی معما پارک برای کودکان سمیرا کشمیری آرتیمان عقیلی
دبستان پسرانه سما دو اهواز اختراع  وسایل فرشته غوابش علیرضا  عیسی پور امیرحسین  پورعلی جانکی سپهر  کرم پور عرشیا شریفی راد امیرعلی حسینی ملائی
دبستان سما 3 مستر کولر مریم مراد پور سامیار حسینی پور
دبیرستان سما قزوین ساخت دستگاه جوجه کشی سهیل رحمانی ابوالفضل سیمیار امیررضا طاهرخانی محمدرضا  قره داغی محمد خراسانی محمد رحمانی
دبیرستان فرزانگان سه تهران طراحی سینک اسکراب اتاق جراحی با رویکرد مدیریت مصرف آب نسیبه السادات میرباقر طهورا میرابی قشونی آمیتیس عموزاده
دبیرستان فرزانگان سه تهران ساخت دستگاه اطفا حریق و کنترل کننده گسترش آتش سوزی با امواج صوتی مریم حلوایی هلیا کریم پور سارا پولادوند
سما زنجان ربات نمایشی بهروز نظری عسل عبدی
مجموعه پژوهش محور دکتر محمد شفیعی اصفهان آکرومگالی معرفی،شناخت و پیشگیری دکتر حمیدرضا یوسفی امیرعلی مزروعی پارسا جمشیدیان امیرپارسا فروغی
مجموعه پژوهش محور دکتر محمد شفیعی اصفهان نانوذرات هیدروژل با رویکرد دارورسانی دکتر حمیدرضا یوسفی فربد  درخشنده پور آرمین احمدی حسین صفری سید دانیال داوودی
مجموعه پژوهش محور دکتر محمد شفیعی اصفهان کینین کاتالیست ماده موثره جداشده از گیاه گنه گنه دکتر حمیدرضا یوسفی آوا  رئیسی رها سلیمانی
مدرسه امیرکبیر کلشترگیلان آفت کش زیتون عبدالله مسافر نازنین زهرا  رضایی نیاکندی فاطمه عبدی
مدرسه دوره اول دخترانه امام صادق بررسی میزان باکتریایی سه نوع پارچه کتان و نخ و مخمل روبالشتی و تهیه اسپری انتی باکتریال و ارامبخش اعظم پورسیف مائده  ترکاشوند هستی  زال ریحانه  احمدی
هنرستان پسرانه نجف آباد تراکتور هوشمند مهران غره الحمید امیر  حسین  هاشمی محمد رضا عسگری امیر  حسین  شمس کهریز سنگی محمد  ایمانیان نجف آبادی
هنرستان پسرانه نجف آباد ربات آتش نشان هوشمند مهران غره الحمید محمد مهدی  امینی ناصر صادقی عرفان جمشیدیان
دبیرستان  فرزانگان هفت تهران کاپ فیزیک ایران محودرضا امینی آرونیکا غیورانه دینا فصیحی دلارا بابایی زهرا خانی آناهیتا عبداللهی
انرژی اتمی  دختران کمیکار عملکرد عبدی روشان لحمی ارمیتا مستقیمی ارمیتا کبیری آوین نقوی
انرژی اتمی مشهد برنامه نویسی سید جواد موسوی سید ابوالفضل خوش قلب بردیا احسان نیا
انرژی اتمی مشهد نجات تخم مرغ سیدجواد موسوی پارسا احمدپور محمد مهدی کمانگری پویا برزویی
دبستان معرفت برنا راکت آبی خانم فاضلی راستین خوشنویس هورام رشید الاسلامی بردیا  مشرفی رایان کریمی نامی طوسی
دبیرستان ابوعلی سینا کمیکار هدف آناهیتا ذوقی مینو عبدالهی رومینا گرامی گهر حنانه نصیری مهرنوش محمدی
دبیرستان انرژی اتمی 1(مشهد) گلایدر بهزاد فکور امیروالا نداف ازغندی امیرعل  رمضان زاده یزدی محمد کاردان
دبیرستان پسرانه دوره دوم قیاس راکت آبی خانم فاضلی راستین حق پناه محمدعرفان  آخوندی متین زارعی محمدصادق  اصل کیوانی
دبیرستان ماهور کمیکار هدف عطیه حسینی شایلی صبحی ملینا زابلی آیه پاشافر مرسده یزدان پناه
رباتیک برتر ( گرمسار) ربات فوتبالیست وحید استیری حسین عرب کوهسار علیرضا عربی
سروش راکت آبی رضا صادقی آزاد محمد امین صادقی نژاد اشکان فیاض پور احسان  قربانپور مازیار  معتمدی
سلام رسالت کمیکار عملکرد محسن محمدیان  آیلار آذرنیا مهدیس میرفردوس رومینا صادق نژاد
طوبی گلایدر قندلو فاطمه ناییجی سارینا صادق آبادی کیانا کرمانشاهی مرضیه میرحسینی
علامه حلی 9 گلایدر علیرضا نقدی نیما دلفانی امیرحسین  بهرامی
مدرسه امیرکبیر کلشترگیلان ربات جنگجو عبدالله مسافر محمد حقانی کلشتری امیرعباس حدادی بنیامین میرزایی
سلام رسالت معماری یاسمین فراهانی سارا جعفری تینا رحیم نهاوندی
سلام اسلام معماری مژگان به تویی ماهان گل زردی
دبیرستان سما 1 ربات نمایشی علیرضا مجیدی آراد عسگری پارسا اعلم محمد طاها محمودیان
دبیرستان رشد ربات نمایشی مهدی علیزاده امیرحسام آقا ملایی پرهام طاهری مقدم برسام موید زاده
دبستان موتلفه کمیکار امتیازی ابوالفضل اسفندیاری امیرعلی مشهدی باقر محمد مهدی شمسایی
دبیرستان بوعلی سازه هدفمند الهام خالقی آوین راعی مانلی صفاییان
سلام زین الدین ربات جنگجو هوشمند امیر محمد کلانپور آرش اسماعیل بیگی احمدرضا رضائی رادین عزیزی شالباف محمد مهدی عباسی
سلام فرجام ربات مسیریاب امیر محمد کلانپور رهان یوسفی ارمیا زوین امین عباسی
انرژی اتمی دختران ربات مسیریاب مبینا میرزایی دیانا موسوی مانلی دهقان دینا خواجوی هلیا خواجوی
سما 2 ربات مسیریاب محمد بابلی شایان محمدی محمد ماهان قومی
ضحی طراحی پانسیون برای گربه ها حدید تقی یار آرکا امامی آناهیتا دریایی
دبیرستان فرزانگان سه تهران طراحی پاویون با رویکرد میکرولنزهای کلسیت ملیکا برکئی فاطمه سادات موسوی منزه