عضویت شرکت کنندگان جشنواره در

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی

باشگاه پژوهشگران جوانكليه شركت كنندگان جشنواره پروژه هاي دانش آموزي فرهيختگان سينا عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامي خواهند شد.

پژوهش از پایه های اساسی توسعه و زیر بنای تصمیم گیری های کلان و بنیادی است. پژوهش منجر به تولید علم می شود. اساسی ترین هدف مرکز علمی، پرورش استعدادها و پیشبرد دانش از طریق پژوهش های علمی و به تبع آن، ترویج و توسعه علوم می باشد.

از آنجائيكه دانشگاه آزاد اسلامي بخش مهمي از رسـالت آمـوزش و پـرورش اسـتعدادهاي فرزنـدان ميهن اسلامي را عهده دار مي باشد و با توجه به اهميت رشد و شكوفائي استعدادهاي جوان كـشور، شناسايي دانش آموزان، دانشجويان و دانش پژوهان جوان و مستعد، حمايت، تقويت و راهنمايي آنها به منظور ارتقاء سطح دانش و بروز خلاقيت ها و نوآورري هاي آنان تأثير بـسزايي در نيـل بـه اهـداف دانشگاه خواهد داشت لذا دانشگاه آزاد اسلامي تلاش مي كند تا تسهيلات و امكانـات لازم را بـراي تشويق جوانان خلاق و كارآفرين و علاقمند به دانش و پژوهش از هر جهت در چهـارچوب امكانـات موجود فراهم سازد لذا باشگاه پژوهشگران جوان ونخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1377 تأسیس گردید تـا گـامي مؤثر در دستيابي به اين امر مهم باشد.

در حال حاضر در کل کشور 449 باشگاه که با بیش از 24000 عضو فعال وجود دارد.

 

تسهیلات ویژه اعضای فعال پژوهشگر باشگاه:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *