ضمن تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 1400-1399، به اطلاع کلیه شرکت کنندگان ” دومین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا” می رساند با توجه به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامت عمومی، “دومین جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا” درتاریخ 6 الی 9 آبان ماه سال 1399 به صورت مجازی و مراسم اختتامیه و اهدا جوایز گروه های برتر جشنواره در روز 13 آبان مصادف با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و روز دانش آموز در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

دانش آموزان از سراسر کشور به صورت آنلاین با ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی خود می توانند در این جشنواره مجازی ثبت نام و شرکت کنند.

رشد مهارت های علمی و عملی دانش آموزان،ایجاد زمینه های ظهور خلاقیت و توانایی های بالقوه شان، ارایه و عرضه دستاوردهای پژوهشی و فناوری آینده سازان ایران اسلامی، ترویج روحیه و فرهنگ پژوهش در میان دانش آموزان و همچنین آشنایی با علوم مختلف دانشگاهی و انتخاب رشته هدفمند در دانشگاه از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره است.

در این رویداد علمی پژوهشی، دستاوردها و پروژه‌های دانش‌آموزان از سوی استادان دانشگاه  به صورت مجازی داوری خواهد شد. گروه‌های برگزیده علاوه بر اهدا جوایز نفیس نقدی، تندیس ویژه نیز دریافت می‌کنند و به مسابقات جهانی ابداعات و اختراعات نیز اعزام خواهند شد.

داوری مجازی بربسترهای آنلاین، عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی، ارائه مقالات برتر دانش آموزی و حمایت مرکز رشد و فناوری واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی از طرح های منتخب از ویژگی های برجسته دوره دوم جشنواره پروژه های دانش آموزی فرهیختگان سینا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *